Hitra dieta
Moj recept
Piškotki

  Aktivne temeAktivne teme  Pokaži seznam trenutnih uporabnikov forumaSeznam članov  Iskanje po forumuIskanje po forumu  PomočPomoč
  Včlanitev uporabnikaVčlanitev uporabnika  PrijavaPrijava

Splošne debate bralcev o dietah
 Forum o dietah : Splošne debate bralcev o dietah
Tema Tema: starši mi ne pustijo imeti diete Izpolni obrazecUstvari novo temo
Avtor
Sporočilo << Prejšnja tema | Naslednja tema >>
kristy
Novejši član
Novejši član


Član od: 24.Julij.2010
Država: Slovenia
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 2
Objavljeno: 25.Julij.2010 ob 18:29 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom kristy

živjo, stara sem 14 let in imam problem da mi starši oz. sorodniki ne pustijo da bi imela dieto. visoka sem 160 cm in teška približno 60 kg. torej moja idealna teža bi bila 56 kg. sicer tudi kaj manj nebi škodovalo. letošno šolsko leto sem bila pod močnim stresom (nap. skoraj nič nisem spala, enkrat sem se celo noč učila in nisem niti zatisnila oči), zato sem se zatekala h hrani. jedla sem zelo nezdravo. bala sem se da sem celo zasvojena s hrano. od lanskega leta sem se zredila 10 kg kar je zelo veliko. v šoli se počutim grozno, saj sem med puncami daleč najtežja in če prištejemo še fante sem tretja najtežja v razredu. isli sem da se bom pač morala sprijazniti s tem da bom bila debela. bala sem se da bom šla po maminih stopijah, saj je tudi ona kot otrok bila zelo vitka potem pa se je začela močno rediti in jast nočem biti taka.
zdaj pa sem našla boljšo rešitev ko sem odkrila vašo stran vse sem si prebrala in zdi se mi zelo zdavo in delujoče in mi je zelo ušeč
problem pa je v tem da mi starši ne pustijo diete. pri nas jeme zelo mastne nezdrave jedi i če ne pojem dvojne nabasane porcije se takoj jezijo kaj je z mano kaj nč ne jem, če hujšam da ne smeh ker om bla pol anoreksišna, tut če se hočm mal s športom ukvarjat, mi ne pustijo in mi govorijo kok so debele ženske lepše od suhih
ja okej nočm bit anoreksična in presuha, nočm pa tut bit bredebela. rada bi samo nazaj shujšala kakih 5 ali največ 10 kg.
in ne vem kako naj se z njimi zmenim da bi lahko skupaj jedli bolj zdravo in manj mastnoin da bi mogoče skupaj šli probat kako dieto z zelenjavno juho mogoče bi bi bila prav dobra za celo družino
Na vrh Poglej kristy's Profil uporabnika Išči druge objave kristy
 
kristy
Novejši član
Novejši član


Član od: 24.Julij.2010
Država: Slovenia
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 2
Objavljeno: 25.Julij.2010 ob 18:32 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom kristy

mi lahko kdo pomaga. ali je gdo še bil v taki situačiji ali ima kdo morda take starše. bila bi presrečna če bi dobila čim več sporočil
Na vrh Poglej kristy's Profil uporabnika Išči druge objave kristy
 

Če želite objaviti odgovor na objavo, morate najprej vnesti  Uporabniško ime
Če še niste član foruma, se morate  registrirati

  Izpolni obrazecUstvari novo temo
Natisni! Natisni!

Prehod na forum
Nimate dovoljenja za objavljanje novih tem.
Nimate dovoljenja za odgovarjanje na objave.
Nimate dovoljenja za brisanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za urejanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za ustvarjanje anket.
Nimate dovoljenja za sodelovanje v anketah.

Powered by Web Wiz Forums version 7.9
Copyright ©2001-2004 Web Wiz Guide

Stran generirana v 0.5000 sekundah