Hitra dieta
Moj recept
Piškotki

  Aktivne temeAktivne teme  Pokaži seznam trenutnih uporabnikov forumaSeznam članov  Iskanje po forumuIskanje po forumu  PomočPomoč
  Včlanitev uporabnikaVčlanitev uporabnika  PrijavaPrijava

Kako telovadim?
 Forum o dietah : Kako telovadim?
Tema Tema: Forum Kako telovadim? Izpolni obrazecUstvari novo temo
Avtor
Sporočilo << Prejšnja tema | Naslednja tema >>
Administrator
Administrator
Administrator
Avatar

Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 110
Objavljeno: 19.Junij.2004 ob 16:03 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom Administrator

Telovadba je zelo pomembna ne le pri hujšanju, ampak tudi pri vzdrževanju telesne teže in za zdravje nasploh. Ljudje imamo različne načine telovadbe, nekateri so boljši, nekateri slabši. Ta forum je namenjen temu, da si bralci med seboj izmenjujejo informacije o tem kako telovadijo in koliko. Cilj tega foruma pa je spodbuditi bralce k telovadbi in doseči optimalen način telovadbe, sploh če upoštevamo pomanjkanje časa in volje. Tu se lahko razpišete o vsem, o tem ali se ukvarjate s športom in če, s kakšnim, o vaših sprehodih, jutranji telovadbi, tudi izletih in pohodih in tako naprej.

Uredil administrator na 19.Junij.2004 ob 16:03
Na vrh Poglej Administrator's Profil uporabnika Išči druge objave Administrator Obišči Administrator's Domača stran
 
vjasic
Novejši član
Novejši član


Član od: 07.Februar.2005
Država: Slovenia
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 5
Objavljeno: 07.Februar.2005 ob 23:39 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom vjasic

tisti, ki želite shujšati priporočam kardio vadbo na tešče (tek, kolesarjenje...)začetniki 20 minut, kasneje 30 min, se obrestuje saj ti metabolizem dodatno deluje še 48 ur,lp!

__________________
vesna
Na vrh Poglej vjasic's Profil uporabnika Išči druge objave vjasic
 
Faraday
Gost
Gost


Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Online
Objave: 248
Objavljeno: 10.Februar.2005 ob 15:32 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom Faraday

Pozdravljeni

Najbolje za zdravje je jutranji tek. Pred tekom, pa spiti kozarec vode.

pomaga pri hujsanju 100 % ob pravilni prehrani

lp
Na vrh Poglej Faraday's Profil uporabnika Išči druge objave Faraday
 
anna
Gost
Gost


Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Online
Objave: 248
Objavljeno: 22.Februar.2005 ob 18:25 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom anna

se strinjam z obema...ce hocete rezultate, je potrebna disciplina pri prehrani(za nekaj casa se je pac treba odpovedati sladicam, mastnim izdelkom...) ter vsakodnevna fizicna aktivnost-najbolje zjutraj! ce se drzite tega, so rezultati lahko vidno ze po kakem mesecih, dveh. splaca se malo potrpeti
Na vrh Poglej anna's Profil uporabnika Išči druge objave anna
 
[**byacka**]
Novejši član
Novejši član
Avatar

Član od: 09.Maj.2005
Država: Slovenia
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 1
Objavljeno: 10.Maj.2005 ob 22:14 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom [**byacka**]

js ze en let usakodnevno telovadm, sam zvecer...znebila sm se odvecnih mascobic...na trebuhu se mi tud ze oblikujejo radiatorcki....
me pa zanima ce poznate kaksne vaje za notranji del stegen??? k to mi pa res noce it stran?


__________________
you thing you special..you do..
Na vrh Poglej [**byacka**]'s Profil uporabnika Išči druge objave [**byacka**]
 
Tina
Novejši član
Novejši član


Član od: 15.Julij.2005
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 3
Objavljeno: 15.Julij.2005 ob 15:43 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom Tina

Jaz imam pa totalne probleme z disciplino pri telovadbi. nekako zjutraj se ne spravim zvečer pa tudi ne. nekaj časa sem hodila trikrat na teden na fitnes. Doma mam cel kup naprav za telovadbo pa kaj ko nima volje. Help

__________________
Tina
Na vrh Poglej Tina's Profil uporabnika Išči druge objave Tina
 

Če želite objaviti odgovor na objavo, morate najprej vnesti  Uporabniško ime
Če še niste član foruma, se morate  registrirati

  Izpolni obrazecUstvari novo temo
Natisni! Natisni!

Prehod na forum
Nimate dovoljenja za objavljanje novih tem.
Nimate dovoljenja za odgovarjanje na objave.
Nimate dovoljenja za brisanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za urejanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za ustvarjanje anket.
Nimate dovoljenja za sodelovanje v anketah.

Powered by Web Wiz Forums version 7.9
Copyright ©2001-2004 Web Wiz Guide

Stran generirana v 0.3750 sekundah