Hitra dieta
Moj recept
Piškotki

  Aktivne temeAktivne teme  Pokaži seznam trenutnih uporabnikov forumaSeznam članov  Iskanje po forumuIskanje po forumu  PomočPomoč
  Včlanitev uporabnikaVčlanitev uporabnika  PrijavaPrijava

Vprašanja obiskovalcev foruma
 Forum o dietah : Vprašanja obiskovalcev foruma
Tema Tema: Vprašanja obiskovalcev foruma Izpolni obrazecUstvari novo temo
Avtor
Sporočilo << Prejšnja tema | Naslednja tema >>
Administrator
Administrator
Administrator
Avatar

Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 110
Objavljeno: 19.Junij.2004 ob 16:13 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom Administrator

Če želite postaviti vprašanje uredništvu foruma ali spletne strani Hitra dieta, je to pravo mesto za vas. Na tem mestu lahko podati tudi prošnjo za vaš lastni forum na tem forumu.

Uredil Administrator na 17.Avgust.2004 ob 16:03
Na vrh Poglej Administrator's Profil uporabnika Išči druge objave Administrator Obišči Administrator's Domača stran
 
rolka
Novejši član
Novejši član


Član od: 11.Julij.2004
Država: Slovenia
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 19
Objavljeno: 17.Julij.2004 ob 10:58 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom rolka

Že nekaj krat sem obiskala tele vaše strani in me pravzaprav močno čudi, da je tako malo odziva (razen ogledov). Ne razumem. Strani so pregledne, vizualno simpatične in že zastavljenih tem ogromno. Le zakaj se nikamor ne premakne?

 Pozdravček

Na vrh Poglej rolka's Profil uporabnika Išči druge objave rolka
 
Administrator
Administrator
Administrator
Avatar

Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 110
Objavljeno: 16.Avgust.2004 ob 22:54 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom Administrator

Stran je še nova in verjetno mnogim neznana, pa tudi prazniki so naredili svoje.
Na vrh Poglej Administrator's Profil uporabnika Išči druge objave Administrator Obišči Administrator's Domača stran
 
nikita40
Novejši član
Novejši član
Avatar

Član od: 01.September.2004
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 3
Objavljeno: 01.September.2004 ob 01:14 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom nikita40

Končno sem se tudi sama odločila nekaj spremeniti v svojem življenju...začela sem s kilažo..

Trenutno sem 22 dan na 90 dnevni dieti in ponosna nase, kajti brez večjih odrekanj in trplejnja sem že izgubila dobrih 7 kg.

Sedaj pa bi želela malo vnesti še malo več telovadbe za oblikovanje telesa, predvsem za okrepitev trebušnih mišic, kajti sami "trbušnjaki" mi ne "ležijo" preveč...ima mogoče kdo kakšno dobro idejo?

Ali bi lahko še kaj več napisali o hitri dieti z jajci?...mogoče bo moja naslednja...

 



Uredil nikita40 na 01.September.2004 ob 01:15


__________________
pa pa
Na vrh Poglej nikita40's Profil uporabnika Išči druge objave nikita40
 
Jagoda
Novejši član
Novejši član
Avatar

Član od: 02.September.2004
Država: Slovenia
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 3
Objavljeno: 02.September.2004 ob 17:25 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom Jagoda

Lepo, da ste izgubila 7kg in prav bo tudi, če boste dieto držala do konca, vendar pazljivo...Diete zdaleč niso zdrava stvar. Predlagam vam, da se po končani dieti odločite za obliko športa, ki vam leži in se ji redno posvečate. Sama sem poskusila že kar nekaj diet in sem na koncu bila zadovoljna, a kaj ko so po končani dieti šli kilogrami nazaj. Potem sem se pred tremi leti odločila, da ne bom imela več nobenih diet. Poiskala sem boljšo rešitev - tek. Tečem vsako večer, kadar pa nimam volje zvečer, pa tečem zjutraj. Če je vreme slabo pa so doma uteži in tla za trebušnjake:)

Skratka telovadba, telovadba in samo telovadba!

Na vrh Poglej Jagoda's Profil uporabnika Išči druge objave Jagoda
 
nikita40
Novejši član
Novejši član
Avatar

Član od: 01.September.2004
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 3
Objavljeno: 06.September.2004 ob 01:59 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom nikita40

hvala za nasvet...tek je moja evelika želja, a  žal zaradi zdravstvenih težav se z njim ne morem ukvarjati. Sem pa hodila v fitness 2 leti...rezultati pa niso bili kaj opazni. Res da sem se boljše počutila, a tu se je končala vsa zgodbica...



__________________
pa pa
Na vrh Poglej nikita40's Profil uporabnika Išči druge objave nikita40
 
Jagoda
Novejši član
Novejši član
Avatar

Član od: 02.September.2004
Država: Slovenia
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 3
Objavljeno: 07.September.2004 ob 11:04 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom Jagoda

V tem primeru bi morda bila dobrodošla hitra hoja. Vsak dan pol urce recimo. Zraven bi vam pa priporočila kakšen gel proti celulitu - ta je namreč pri meni vzpodbudil motivacijo. Zvečer po tuširanju ga nanesete na stegna in trebuh in boste videla da bo občutek izjemen. Treba je pa seveda kombinirati oboje pa bi se rezultati vendarle pokazali...sicer ne naslednji dan, v roku enega meseca pa zagotovo
Na vrh Poglej Jagoda's Profil uporabnika Išči druge objave Jagoda
 
nikita40
Novejši član
Novejši član
Avatar

Član od: 01.September.2004
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 3
Objavljeno: 07.September.2004 ob 18:52 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom nikita40

hvala za nasvet, probat ni greh pravijo...

sicer sem sedaj začela vsaj malo migati...tibetanske vaje, poživijo telo in duha...za kaj več pa mislim, da trenutno nimam energije. Sicer pa prihaja zima in te me je kar pomalem strah, kajti pri vseh dobrotah...prazničnih...

 

 



__________________
pa pa
Na vrh Poglej nikita40's Profil uporabnika Išči druge objave nikita40
 
Naty
Novejši član
Novejši član
Avatar

Član od: 02.September.2008
Država: Slovenia
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 1
Objavljeno: 02.September.2008 ob 17:40 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom Naty

Pozdravljeni!

Ravno danes sem prebirala različna navodila za dieto in pri večini diet opažam, da je vključeno mleko in mlečni izdelki. Zanima me kaj storiti, če tega ne maraš in ne ješ?

Kaj lahko potem ješ namesto mlečnega riža, skute, mleka?

Pri eni dieti sem opazila, da je navedeno kislo mleko ali jogurt, tako, da navadni jogurt še nekako lahko prebavim, ostalih mlečnih izdelkov pa ne morem, ker mi že tako smrdijo da mi gre na bruhanje kaj šele, da bi jih dala v usta.

Hvala za vaš odgovor in lep dan želim.

 



__________________
Naty
Na vrh Poglej Naty's Profil uporabnika Išči druge objave Naty
 
Administrator
Administrator
Administrator
Avatar

Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 110
Objavljeno: 16.December.2008 ob 10:05 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom Administrator

Če vam je všeč navadni jogurt, potem nadomestite ostale mlečne izdelke z njim. Jogurt namreč zelo pozitivno vpliva tudi na prebavo. Priporočamo probiotične jogurte, ki še posebej blagodejno vplivajo na prebavo.

Dobra stran navadnega (ali navadnega probiotičnega) jogurta je tudi ta, da je v primerjavi z drugimi mlečnimi izdelki ponavadi dosti manj kaloričen, tako da je tudi s tega vidika dobra izbira pri dietah.

Na vrh Poglej Administrator's Profil uporabnika Išči druge objave Administrator Obišči Administrator's Domača stran
 

stran od 2 Naslednja >>
  Izpolni obrazecUstvari novo temo
Natisni! Natisni!

Prehod na forum
Nimate dovoljenja za objavljanje novih tem.
Nimate dovoljenja za odgovarjanje na objave.
Nimate dovoljenja za brisanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za urejanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za ustvarjanje anket.
Nimate dovoljenja za sodelovanje v anketah.

Powered by Web Wiz Forums version 7.9
Copyright ©2001-2004 Web Wiz Guide

Stran generirana v 0.5313 sekundah