Hitra dieta
Moj recept
Piškotki

  Aktivne temeAktivne teme  Pokaži seznam trenutnih uporabnikov forumaSeznam članov  Iskanje po forumuIskanje po forumu  PomočPomoč
  Včlanitev uporabnikaVčlanitev uporabnika  PrijavaPrijava

Splošne debate bralcev o dietah
 Forum o dietah : Splošne debate bralcev o dietah
Tema Tema: Navodilo za uporabo tega foruma Izpolni obrazecUstvari novo temo
Avtor
Sporočilo << Prejšnja tema | Naslednja tema >>
vjasic
Novejši član
Novejši član


Član od: 07.Februar.2005
Država: Slovenia
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 5
Objavljeno: 07.Februar.2005 ob 23:33 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom vjasic

jaz ne verjamem v obliže, no imam pa majhno težavo sem na dieti z jogurtom, in sem  tolk zmatrana, pa še mal spodbude bi rabla, dons je prvi dan, saj veste ponedeljek, samo tokrat si res želim znebiti 7 kg,pmagajte z nasveti,lp vsem skupaj, še posebno tistim ki ste na dieti,pa-pa

__________________
vesna
Na vrh Poglej vjasic's Profil uporabnika Išči druge objave vjasic
 
*Salika*
Novejši član
Novejši član
Avatar

Član od: 23.Februar.2005
Država: Slovenia
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 2
Objavljeno: 23.Februar.2005 ob 13:01 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom *Salika*

Administrator napisal:
Na tem forumu lahko postavljate različne teme ali vprašanja s področja diet in se o njih menite z drugimi uporabniki foruma. Če se želite pogovoriti o konkretni dieti, ki je še nismo omenili, to lahko storite na drugem forumu, na novo dieto pa lahko opozorite in jo opišete na tretjem forumu. Priporočamo ogled tudi drugih forumov.

ojla*lihk dele sm se sm gor prjavla:vidm da nekatreim ful lpo rateva hujsat.men pravjo da ne smem*sam js se pr svoji 47kilah pocutm debela*ne vem*lohk pisto na myomu forumu*bulimija&anoreksija



__________________
*salika*
Na vrh Poglej *Salika*'s Profil uporabnika Išči druge objave *Salika*
 
KAJA
Gost
Gost


Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Online
Objave: 248
Objavljeno: 07.Marec.2005 ob 15:35 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom KAJA

Lep pozdravček vsem! Dolgo časa že spremljam forum, pa sem se končno odločila da vam tudi sama pišem. Do sedaj nisem imela težav s kilogrami. Toda to zimo je drugače. Večkrat na teden se mi dogaja da se moram nažreti do konca.....Ne poznam razloga za to, toda rada bi se tega otresla. Ker sem se kar precej gibala, se nisem zredila tako kot se bi mogoče lahko, vendar sem se kljub temu za pet kilogramov!!!!Zdaj sem poskušala z raznimi dietami.Všeč mi je sicer 90-dnevna dieta, pa se mi zdi tako doooolga!A ima kdo recept za čimhitrejšo izgubo kilogramov? Kaj takega ki zares učinkuje. Naj še povem da se zadnje čase nimam časa preveč gibati ker imam novo službo.Prosim za vaš nasvet!
Na vrh Poglej KAJA's Profil uporabnika Išči druge objave KAJA
 
Barbie
Novejši član
Novejši član
Avatar

Član od: 19.Marec.2005
Država: Slovenia
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 1
Objavljeno: 19.Marec.2005 ob 12:34 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom Barbie

Ellow!

Hy!!!
KAJA: Lahko poskusš s hitro dieto, k je na tej strani. Traja sam 1 tedn! Js jo bom zdj začela uporablat, zato me neki zanima, če mi lahko kdo pomaga, k je enotedensko dieto že preizkusu:
* ZA koliko dni zadošča juha?
* Kako dieto uporabljaš, če si vegetarijanec, v receptu pa piše, d rabš 2 jušni vrečki (kok0šja in goveja)?

Za use odgovore se vam ZELOOOO zahvaljujem in pr8, če mi čimprej odpišete, ker bom z dieto začela že ju3!
Na vrh Poglej Barbie's Profil uporabnika Išči druge objave Barbie Obišči Barbie's Domača stran
 
gregorkre
Novejši član
Novejši član
Avatar

Član od: 28.Maj.2013
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 3
Objavljeno: 28.Maj.2013 ob 22:33 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom gregorkre

Raje iračunajte ITM in Gi
Iračun GI
http://www.planet-diet.si/glikemicni-indeks


Izračun ITM

www.planet-diet.si/itm-indeks-telesne-mase

Uredil gregorkre na 28.Maj.2013 ob 22:35
Na vrh Poglej gregorkre's Profil uporabnika Išči druge objave gregorkre Obišči gregorkre's Domača stran
 
kljukec
Novejši član
Novejši član
Avatar

Član od: 01.September.2013
Država: Slovenia
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 1
Objavljeno: 01.September.2013 ob 17:44 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom kljukec

Vse o parkinsonovi bolezni
http://parkins
onovabolezen.blogspot.com
Na vrh Poglej kljukec's Profil uporabnika Išči druge objave kljukec Obišči kljukec's Domača stran
 

Če želite objaviti odgovor na objavo, morate najprej vnesti  Uporabniško ime
Če še niste član foruma, se morate  registrirati

<< Predhodna stran od 2
  Izpolni obrazecUstvari novo temo
Natisni! Natisni!

Prehod na forum
Nimate dovoljenja za objavljanje novih tem.
Nimate dovoljenja za odgovarjanje na objave.
Nimate dovoljenja za brisanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za urejanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za ustvarjanje anket.
Nimate dovoljenja za sodelovanje v anketah.

Powered by Web Wiz Forums version 7.9
Copyright ©2001-2004 Web Wiz Guide

Stran generirana v 0.5940 sekundah