Hitra dieta
Moj recept
Piškotki

  Aktivne temeAktivne teme  Pokaži seznam trenutnih uporabnikov forumaSeznam članov  Iskanje po forumuIskanje po forumu  PomočPomoč
  Včlanitev uporabnikaVčlanitev uporabnika  PrijavaPrijava

Nove diete bralcev
 Forum o dietah : Nove diete bralcev
Tema Tema: prehranjevanje po glikemičnem indeksu Izpolni obrazecUstvari novo temo
Avtor
Sporočilo << Prejšnja tema | Naslednja tema >>
rolka
Novejši član
Novejši član


Član od: 11.Julij.2004
Država: Slovenia
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 19
Objavljeno: 20.Julij.2004 ob 12:06 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom rolka

Moja izkušnja in to zelo pozitivna.

Vse skupaj pravzaprav ni dieta, ampak metoda, ki nas navaja na nove prehranjevalne navade, nekakšna sprememba načina življenja, ki naj bi ostala in se ne nehala. Za lažje razumevanje je priporočljivo prebrati o delovanju naših prebavil in notranjih organov, ni pa nujno. Lahko se samo oborožimo z tabelo Glikemičnega indeksa živil (GI) in uživamo živila z nizkim GI.

spremeni se psihično počutje in predvsem se znebimo utrujenosti

težo izgubljamo zanesljivo in počasi

nikoli nismo lačni, saj nam ne omejuje količine hrane

prehranjevanje je primerno za vse (tudi za otroke), predvsem pa za ljudi, ki imajo npr.: težave z mejnimi ali povečanimi vrednostmi sladkorja, holesterola

Moja izkušnja?

Mesečno izgubjanje med 2,8-3,4kilograma(teža še kar pada, vendar bolj umirjeno). Jem štirikrat do petkrat dnevno in nikoli nisem lačna. Sem pa se v tem času naučila, kako pomembno je jesti in kako nespametno je izpuščati obroke. Na začetku sem skoraj dva kilograma pridobila, vendar je potem šlo navzdol. Če štejem še ta dva kilograma, sem po štirih mesecih (in nekaj dni) na 15kg manj.

Pa lep pozdrav vsem in veliko sreče, predvsem pa pameti pri izgubljanju kilogramov. Hitre in restriktivne diete se hitro maščujejo in udarijo nazaj močneje, kot pričakujemo.

Rolka

Pripis: Danes je minilo 2 meseca od moje objave. Rada bi le dodala, da kljub temu, da nisem več na dieti(strogo) ni šla teža prav nič gor.



Uredil rolka na 20.September.2004 ob 14:34


__________________
maca
Na vrh Poglej rolka's Profil uporabnika Išči druge objave rolka
 
rolka
Novejši član
Novejši član


Član od: 11.Julij.2004
Država: Slovenia
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 19
Objavljeno: 21.September.2004 ob 15:56 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom rolka

Te dni sem se veliko pogovarjala z ljudmi, ki imajo probleme s svojo težo. Nikomur (oz. redkim) ne odgovarja zgornji način prehranjevanja.

Vsi so si edini, da jim ni zapovedan red in določeni jedilniki.

Noro!

Kaj vse človek ne naredi, samo da se lahko celo življenje bojuje s kilogrami (mislim tiste odvečne).

DIETA NA DIETO, TO JE PRECEJ BOLJŠE IN LAŽJE?

Predvsem ponavadi traja za celo življenje.

 

LP

 

 

 

Na vrh Poglej rolka's Profil uporabnika Išči druge objave rolka
 
rolka
Novejši član
Novejši član


Član od: 11.Julij.2004
Država: Slovenia
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 19
Objavljeno: 31.December.2004 ob 18:36 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom rolka

   SREČNO v letu 2005....

 

Vam želi Rolka

Na vrh Poglej rolka's Profil uporabnika Išči druge objave rolka
 
maca
Gost
Gost


Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Online
Objave: 248
Objavljeno: 30.Marec.2005 ob 11:22 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom maca

Pravzaprav dandanašnji večina uspešnega urejanja teže temelji na poznavanju in upoštevanju glikemičnega indeksa, tako da je temu vreno slediti.
Na vrh Poglej maca's Profil uporabnika Išči druge objave maca
 
rolka
Novejši član
Novejši član


Član od: 11.Julij.2004
Država: Slovenia
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 19
Objavljeno: 26.Maj.2005 ob 11:00 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom rolka

Toliko, da se ponovno javim in povem, da je sedaj že več kot leto dni kar se tako prehranjujem. Kilogrami ostajajo nespremenjeni, počutje odlično.
Na vrh Poglej rolka's Profil uporabnika Išči druge objave rolka
 

Če želite objaviti odgovor na objavo, morate najprej vnesti  Uporabniško ime
Če še niste član foruma, se morate  registrirati

  Izpolni obrazecUstvari novo temo
Natisni! Natisni!

Prehod na forum
Nimate dovoljenja za objavljanje novih tem.
Nimate dovoljenja za odgovarjanje na objave.
Nimate dovoljenja za brisanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za urejanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za ustvarjanje anket.
Nimate dovoljenja za sodelovanje v anketah.

Powered by Web Wiz Forums version 7.9
Copyright ©2001-2004 Web Wiz Guide

Stran generirana v 0.4219 sekundah