Hitra dieta
Moj recept
Piškotki

  Aktivne temeAktivne teme  Pokaži seznam trenutnih uporabnikov forumaSeznam članov  Iskanje po forumuIskanje po forumu  PomočPomoč
  Včlanitev uporabnikaVčlanitev uporabnika  PrijavaPrijava

Hujšanje na moj način
 Forum o dietah : Hujšanje na moj način
Tema Tema: Ali sem ženska ali nisem... Izpolni obrazecUstvari novo temo
Avtor
Sporočilo << Prejšnja tema | Naslednja tema >>
Tatjana
Gost
Gost


Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Online
Objave: 248
Objavljeno: 05.November.2004 ob 12:48 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom Tatjana

...trmasta žival, sem in hočem to, da sem si všeč in seveda tudi drugim, da ne bo odgovorov ne, da bodo drugi (beri moški in ženske) veseli, da mi lahko ustrežejo, da so lahko v moji družbi.

Tako malo je potrebno, ker je moj telešček nagnjen k oblinam, da je dovolj mase, ki se jo da oblikovati, v muzo očem prijetno. Pravzaprav imam srečo, če bi bila ravna, ko ploh, prestradana suhica, ni materijala za oblikovanje.

Tejle prehrani se lahko iz same trme odrečem brez problema, ker sem baba, žival trmasta, s karakterjem in hrbtenico Nisem neka cicamica, sluzast polž, ki se smili sam sebi in vzdihuje nad lastno usodo, ko se zagleda v steklu izložbe, ko samo sebe lovim okrog vogala, ko ne vem česa bi se prej lotila.

Za denar, ki ga bom privarčevala, ker ne kupujem preveč hrane, pa imam že plan;  čipkasto spodnje perilo, ah, krasne lepe rožnate barve, in samostoječe nogavice, uf.

Pol pa, gospa a bi lahko vam tole, ali bi vi tole, vas lahko povabim, te lahko povabim brez ne odgovora, ko bom žarela od lastnega zadovoljstva in temelj odločne zanesljive osebe, ki doseže vse kar si zastavi in je prijetna za okolico, ker se večino časa ne ukvarja sama s seboj!!!

Se mi pridružite?

 

Na vrh Poglej Tatjana's Profil uporabnika Išči druge objave Tatjana
 
rolka
Novejši član
Novejši član


Član od: 11.Julij.2004
Država: Slovenia
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 19
Objavljeno: 10.November.2004 ob 12:11 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom rolka

BRAVO Tatjana.

Prav sigurno boš v tistem novem čipkastem perilu izgledala čudovito. Še posebaj tudi zato, ker bo iz cele tvoje podobe sijala tvoja samozavest in zadovoljstvo.

Veliko sreče pri tvojem bojnem pohodu.

 

Na vrh Poglej rolka's Profil uporabnika Išči druge objave rolka
 

Če želite objaviti odgovor na objavo, morate najprej vnesti  Uporabniško ime
Če še niste član foruma, se morate  registrirati

  Izpolni obrazecUstvari novo temo
Natisni! Natisni!

Prehod na forum
Nimate dovoljenja za objavljanje novih tem.
Nimate dovoljenja za odgovarjanje na objave.
Nimate dovoljenja za brisanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za urejanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za ustvarjanje anket.
Nimate dovoljenja za sodelovanje v anketah.

Powered by Web Wiz Forums version 7.9
Copyright ©2001-2004 Web Wiz Guide

Stran generirana v 0.5469 sekundah