Hitra dieta
Moj recept
Piškotki

  Aktivne temeAktivne teme  Pokaži seznam trenutnih uporabnikov forumaSeznam članov  Iskanje po forumuIskanje po forumu  PomočPomoč
  Včlanitev uporabnikaVčlanitev uporabnika  PrijavaPrijava

Splošne debate bralcev o dietah
 Forum o dietah : Splošne debate bralcev o dietah
Tema Tema: Ločevalna dieta Izpolni obrazecUstvari novo temo
Avtor
Sporočilo << Prejšnja tema | Naslednja tema >>
lina
Novejši član
Novejši član
Avatar

Član od: 18.Maj.2005
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 4
Objavljeno: 18.Maj.2005 ob 11:56 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom lina

lp!

Danes sem se na novo včlanila na ta forum!

Včeraj sem začela z 90- dnevno ločevalno dieto in me zanima nekaj glede nje!

+ Ali lahko solato pripravlajmo z oljem, kisom in soljo, če ne kako pa?

+ V navodilih pri dieti sem prebrala, da mora me obroki preteci določen čas, pa me zanima, če jem kosilo ob 12-ih potlej jem večerjo čez 4 ure, torej ob 16-ih, potem ne smem nič več jesti, ali kako?

+ ali lahko pijem čez dan kolikor vode hočem ali je omejeno?

Hvala vsem ze v naprej za odgovore!

 



__________________
lina
Na vrh Poglej lina's Profil uporabnika Išči druge objave lina
 
Toffy
Novejši član
Novejši član


Član od: 18.Maj.2005
Država: Slovenia
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 5
Objavljeno: 18.Maj.2005 ob 13:22 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom Toffy

Lina, solato lahko pripraviš z oljem (čim manj), soljo in kisom. Med obroki morajo biti presledki med obroki: na B dan 4 ure, na Š in OH dan 3 ure, na S dan pa 2 uri. Če imaš kosilo že ob dvanajstih in do večera ne moreš zdržati, v začetku diete pojej kak sadež za malico, kasneje ko se bo želodček skrčil, boš lahko brez težav počakala do večerje npr. do 18.00. Po 20.00 uri ne smeš jesti ničesar več. Jaz imam kosilo šele ob 14.30 in zato dopoldne pojem kak sadež več, če sem lačna. Vode lahko spiješ kolikor hočeš, najmanj 1,5-2 litra.  

Želim ti veliko minus kg!

 



__________________
Toffy
Na vrh Poglej Toffy's Profil uporabnika Išči druge objave Toffy
 
frjula
Novejši član
Novejši član


Član od: 18.Maj.2005
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 1
Objavljeno: 18.Maj.2005 ob 17:37 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom frjula

Ojla!

Dons poteka 3.dan. V bistvu se ni panike. Tezko mi je edino po 12.uri zdrzat. Ker ko prides ob pol stirih dam mejis ze na zombija, potem pa se kuhat.

Neki malga v okviru dovoljenega kaksen snack Crybi pa ze bilo lepo pospravit u zelodc, samo idej zaenkrat nimam.

Kaj pa ostali?

Ciao

 

Na vrh Poglej frjula's Profil uporabnika Išči druge objave frjula
 
bojana
Gost
Gost


Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Online
Objave: 248
Objavljeno: 08.Julij.2005 ob 18:15 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom bojana

heelo!

dones sm začela z dieto. visoka sm 177cm mam pa 60 kg, prebrala sem da se med dieto shujša od 18-25 kg.rada bi shujšala samo ne za toooliko, bila bi zadooljna če bi izgubila 5 kil.ali se lahko z dieto predčasno neha?zanima me pa tudi, ali so lahko kakšne zdravstvene posledice......za odgovore se v naprej zahvaljujem.

 

                                                                            LP

 

 

 

 

 

 

Na vrh Poglej bojana's Profil uporabnika Išči druge objave bojana
 
IRENA
Gost
Gost


Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Online
Objave: 248
Objavljeno: 13.Julij.2005 ob 13:11 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom IRENA

To je moj drugi dan, zanima me če je kdo tudi na začetku, in bi si lahko skupaj delali dobro voljo pri hujšanju, le tako mislim, da bom lahko zdržala. Če je kdo za to, naj se javi!!!!

 

 IRENA

Na vrh Poglej IRENA's Profil uporabnika Išči druge objave IRENA
 
IRENA
Gost
Gost


Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Online
Objave: 248
Objavljeno: 13.Julij.2005 ob 13:19 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom IRENA

Zdravo Bojana!

 

Mislim, da sma midve obe na začetku, tudi jaz bi rada shujšala le 5-6 kg, bilo bi vredu če bi si vsak dan pisale, jaz sem z dietami začela že večkrat, tudi dokaj uspešno, potem pa sem se spet pregrešila. Če jih je več zato, in se vzpodbujajo jim ziher uspe. Javi se!

 

Irena

Na vrh Poglej IRENA's Profil uporabnika Išči druge objave IRENA
 
Tina
Novejši član
Novejši član


Član od: 15.Julij.2005
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 3
Objavljeno: 15.Julij.2005 ob 18:31 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom Tina

Hej jaz sem tudi nova na forumu moram vam povedati, da je ąe en forum ful dober za tiste, ki ste na ločevalni dieti namreč jaz sem tudi in danes je moj prvi dan s sadjem se pravi četrti v ločevalni dieti. Vsem tistim, ki se ubadate s svojo teľo čim več uspeha pri zmanjąevanju le te zraven pa ąe priporočilo poskusite do tretje ure jesti samo sadje v presledkih po dve uri ful super se človek počuti nato pa en manjąi obrok okoli pete ure z ločevanjem ľivil se pravi zelenjava z mesom ali riľem ali krompirjem ali testenine brez mesa in sira temveč z zelenjavo... Super maąčoba se kar topi no ja jaz osebno imam samo malce problemov z gibanjem sam se psihično pripravljam, da se bom tud s tem pričela ukvarjat. sončki lep vikend vam ľelim.

__________________
Tina
Na vrh Poglej Tina's Profil uporabnika Išči druge objave Tina
 
Administrator
Administrator
Administrator
Avatar

Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 110
Objavljeno: 03.Marec.2008 ob 11:07 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom Administrator

Tina

Gibanje je zelo pomembno, skoraj še bolj kot sama dieta. Če se človek normalno giba, vsak dan vsaj eno uro vsaj hoje, potem lahko tudi ob normalni prehrani vsaj vzdržuje kilograme, če že ne hujša.

Samo ob sedanjem načinu življenja (televizija, sploh računalniki in zato nenehno sedenje ali ležanje) je to dejansko največja cokla pri ohranjanju vitke linije pri marsikomu.

 

 

Na vrh Poglej Administrator's Profil uporabnika Išči druge objave Administrator Obišči Administrator's Domača stran
 
helen
Novejši član
Novejši član
Avatar

Član od: 24.Februar.2012
Država: Slovenia
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 1
Objavljeno: 24.Februar.2012 ob 18:23 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom helen

Pozdravljene Irena, Bojana, Lina, Tina, tOFFY in Frjula!

Že dolgo se pripravljam na izgubo odvečnih kilogramov. Vesla bi bila, če bi  lahko po forumu čvekale in skupaj izgubljale kilograme. Jutri bi začela z ločevalno dieto, torej s 1 dnem. Ločevalno sem imela že pred 6 leti po porodu in takrat sem odlično shujšala na željene kilograme. Po prihodu nazaj v službo pa jih je bilo težko vzdrževati. Tempo je bil prehud, majhni otroci, služba .....V službi si težko zagotovim redno prehranjevanje in tako ko pridem domov kuham in seveda preveč naenkrat pojem. Zadnje 2 leti pa so se kilogrami kar nabirali in nabirali. Gibanje: to je problem....s sosedami smo en čas hodile hitro hojo, pa je priel sneg in enkrat ene ni bilo, drugič druge, sami pa mi se v nedogled ni šlo.
Želim si shujšati cca 10 kg in težo tudi obdržati. Potrebujem vas vse, ki greste podobno pot.

Lep dan še naprej!
Na vrh Poglej helen's Profil uporabnika Išči druge objave helen
 

Če želite objaviti odgovor na objavo, morate najprej vnesti  Uporabniško ime
Če še niste član foruma, se morate  registrirati

  Izpolni obrazecUstvari novo temo
Natisni! Natisni!

Prehod na forum
Nimate dovoljenja za objavljanje novih tem.
Nimate dovoljenja za odgovarjanje na objave.
Nimate dovoljenja za brisanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za urejanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za ustvarjanje anket.
Nimate dovoljenja za sodelovanje v anketah.

Powered by Web Wiz Forums version 7.9
Copyright ©2001-2004 Web Wiz Guide

Stran generirana v 0.7659 sekundah