Hitra dieta
Moj recept
Piškotki

  Aktivne temeAktivne teme  Pokaži seznam trenutnih uporabnikov forumaSeznam članov  Iskanje po forumuIskanje po forumu  PomočPomoč
  Včlanitev uporabnikaVčlanitev uporabnika  PrijavaPrijava

Splošne debate bralcev o dietah
 Forum o dietah : Splošne debate bralcev o dietah
Tema Tema: Imam eno vprasanje,prosim pomagajte Izpolni obrazecUstvari novo temo
Avtor
Sporočilo << Prejšnja tema | Naslednja tema >>
ancy1
Novejši član
Novejši član
Avatar

Član od: 21.Maj.2005
Država: Slovenia
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 1
Objavljeno: 21.Maj.2005 ob 22:00 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom ancy1

Hojla! Imam en majhen problem,in ta je:sama sem veliko brala knjige o hujsanju,dietah,anoreksiji...ko sem bila se majhna(3 razred) so me sosolci klicali bajsa,takrat sem se delala mocno,in da me to ne prizadene,vendar pa tega nisem nikoli pozabila.Dandanes pa veliko berem o teh stvareh in se sama skusam spravit v to.Kadar nekaj pojem se takoj vprasam "zakaj sm tok pojedla" in hocm dt palc v usta in bruhat-enkrat sm tudi probala in mi ni uspelo bruhat,probala sm drugic,vendar pa preden sem dala palec v usta so mi na misel prisle vse tiste knjige in sem se enostavno bala dt prst v usta.Vedno sm si rekla,da sem reva.In ko berem v revijah in se pogovarjam s sosolci si pravim da sem debela in kadar preidemo na to temo (o hujsanju) me oblije strah in cutim napetost,velikokrat grem stran in si ne zelim govoriti o tem.Prosim vas,povejte,ali je kaj narobe z mano.Ali je to le manjsa domislica k temu,da bi se sama sebi smilila.Isti problem-no hujsi-ima moja sosolka,ona stalno hujsa,dobesedno strada.Res da je malo siroka vendar pa ji vedno recem da ne bi smela,ker strada ze kar 1 teden.Vcasih se mi zazdi da ji prevec tezim s tem,saj sem tudi sama zabredla v to.Kajti zdi se mi da sem mnogo predebela,saj sem velika 155m in tezka 51kg.Prosim svetujte...hvala vam ze vnaprej.



Uredil ancy1 na 22.Maj.2005 ob 13:45
Na vrh Poglej ancy1's Profil uporabnika Išči druge objave ancy1
 
lina
Gost
Gost


Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Online
Objave: 248
Objavljeno: 23.Maj.2005 ob 11:53 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom lina

Ojla ancy1!

Ce si zracunas na tem forumu svojo idealno tezo (ITM) bi lahko na tvojo visino imela 53 kg!

Na tem forumu je veliko diet, ki so dolge od 1 tedna do 14 dni, in lahko shujsas kar nekaj kilogramov!

Ne obupaj in se loti diete, ce mislis, da si predebela!

Meni  je bilo prva dva dni malo tezje, zdaj pa mi sploh ni tezko se drzati diete!

Ne obupaj! 

 

Na vrh Poglej lina's Profil uporabnika Išči druge objave lina
 
maichy
Novejši član
Novejši član
Avatar

Član od: 28.Junij.2010
Država: Slovenia
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 1
Objavljeno: 28.Junij.2010 ob 19:47 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom maichy

živjooo.. imam samo eno vprasanje.. rada bi se lotila tiste hitre diete z jajci..* pa me samo zanima če lahko namesto kislega mleka dam kasno drugo zivilo in katero [ prosim ne navadnega jogurta], pa na kaksen nacin moram pripraviti mleto meso k sam pise kok ga morm pojest.. hwaLa.. čaw.. 

__________________
Maja;*
Na vrh Poglej maichy's Profil uporabnika Išči druge objave maichy
 

Če želite objaviti odgovor na objavo, morate najprej vnesti  Uporabniško ime
Če še niste član foruma, se morate  registrirati

  Izpolni obrazecUstvari novo temo
Natisni! Natisni!

Prehod na forum
Nimate dovoljenja za objavljanje novih tem.
Nimate dovoljenja za odgovarjanje na objave.
Nimate dovoljenja za brisanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za urejanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za ustvarjanje anket.
Nimate dovoljenja za sodelovanje v anketah.

Powered by Web Wiz Forums version 7.9
Copyright ©2001-2004 Web Wiz Guide

Stran generirana v 0.1719 sekundah