Hitra dieta
Moj recept
Piškotki

  Aktivne temeAktivne teme  Pokaži seznam trenutnih uporabnikov forumaSeznam članov  Iskanje po forumuIskanje po forumu  PomočPomoč
  Včlanitev uporabnikaVčlanitev uporabnika  PrijavaPrijava

Splošne debate bralcev o dietah
 Forum o dietah : Splošne debate bralcev o dietah
Tema Tema: KAKO VAM POMAGAJAO DIETE? Izpolni obrazecUstvari novo temo
Avtor
Sporočilo << Prejšnja tema | Naslednja tema >>
karmy
Novejši član
Novejši član
Avatar

Član od: 30.Maj.2005
Država: Slovenia
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 1
Objavljeno: 30.Maj.2005 ob 18:41 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom karmy

Ojla!

Zanima me,če vam je katera od teh diet,ki so na tej spletni strani kaj pomagale shujšati?In ali je katera uporabljala dieto z jajci in ali je učinkovita?

papa,pa lepo se imejte!

Na vrh Poglej karmy's Profil uporabnika Išči druge objave karmy
 
lina
Novejši član
Novejši član
Avatar

Član od: 18.Maj.2005
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 4
Objavljeno: 31.Maj.2005 ob 14:16 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom lina

Ojla karmy!

Jaz sem sama na 90-dnevni ločevalni dieti in mi kar pomaga zbijati kilograme!

Glede diete z jajci, pa poznam eno, ki je bila na tej dieti, pa je prenehala, saj je v dieti preveč jajc, kar tudi ni dobro za zdravje, je pa zgubila kar nekaj kilogramov!

lepo se imej!



__________________
lina
Na vrh Poglej lina's Profil uporabnika Išči druge objave lina
 
biba
Novejši član
Novejši član


Član od: 05.Maj.2008
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 1
Objavljeno: 05.Maj.2008 ob 13:45 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom biba

Tud jz sm bla pred več kot letom in pol na tej dieti z jajci in je učinkovala.. Vendar so se vsi kilogrami vrnili nazaj

Na vrh Poglej biba's Profil uporabnika Išči druge objave biba
 
Administrator
Administrator
Administrator
Avatar

Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 110
Objavljeno: 06.Maj.2008 ob 17:49 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom Administrator

No, to je pa stara zgodba. Problem je, da se vsi ljudje držijo pravil prehranjevanja le med dieto, takoj ko je ni več, se spet začnejo nažirati.

In še nekaj je pomembno. Za vitko linijo je celo bolj kot čezmerno prehranjevanje nevarna premajhna telesna aktivnost.

Bibi svetujemo, da vsak dan zmerno hodi vsaj 45 minut (ali minimalno pol ure). S tem bo naredila že veliko. 

Na vrh Poglej Administrator's Profil uporabnika Išči druge objave Administrator Obišči Administrator's Domača stran
 
Jerca
Novejši član
Novejši član


Član od: 20.Maj.2008
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 1
Objavljeno: 20.Maj.2008 ob 19:51 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom Jerca

Živjo,
imam velik problem... stara sem 19 let in pred pol leta sem bila operirana na hrbtenici. V tem času sem zelo shujšala, vendar sem po prihodu domov vse kg (in še več) dobila nazaj.Rada bi spet shujšala pa ne vem kako. Gledala sem diete na internetu in takoj, ko mi je kakšna všeč, potem najdem eno hrano,ki je ne jem. Lahko to spustim? Ima kakšna kakšen predlog, kako naj shujšam-ne smem se eno leto ukvarjati s športom in zavedajte se tudi, da hodim v šolo ter da potrebujem veliko energije za učenje!Res sem obupana, saj nisem debela, vendar ko vidiš kako se rediš, je grozno. Pa jem res malo-po enkrat ali dvakrat na dan in to zdravo... sem že razmišljala, da bi samo sadje še jedla, vendar moram tudi nekaj toplega, da ni mami hudaHVALA ZA POMOČ!!

Na vrh Poglej Jerca's Profil uporabnika Išči druge objave Jerca
 
Administrator
Administrator
Administrator
Avatar

Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 110
Objavljeno: 22.Maj.2008 ob 01:24 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom Administrator

Priporočamo vam ločevalno dieto, kjer lahko kombinirate živila po želji. Dodatno pa dobite vse potrebne sestavine.

Ker ste še mladi in imate zdravstvene omejitve, vam priporočamo, da hujšate počasi. Največ 2 kg tedensko. To pomeni, da pazite, da ne hujšate tako, da čutite velikokrat lakoto ali otopelost.

Na vrh Poglej Administrator's Profil uporabnika Išči druge objave Administrator Obišči Administrator's Domača stran
 
SuZiKa
Novejši član
Novejši član


Član od: 24.Julij.2008
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 5
Objavljeno: 24.Julij.2008 ob 17:19 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom SuZiKa

Jaz sem poskusila skoraj vecino teh nastetih diet, skoraj vse imajo isti jo-jo ucinek, shujsas 5 kg pridobis 6 itd...ni zdravo najpomembnejsa hranila izlocit, s pravilnim programom je meni uspelo shujsati in se hujsam brez stradanja
Na vrh Poglej SuZiKa's Profil uporabnika Išči druge objave SuZiKa
 
SuZiKa
Novejši član
Novejši član


Član od: 24.Julij.2008
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 5
Objavljeno: 24.Julij.2008 ob 17:21 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom SuZiKa

Zaradi velikih zdravstvenih tezav skoraj nisem mogla vec upati na idealno tezo, dokler nisem spoznala pravega programa, ki ga uspesno priporocam naprej...Vsem ga priporocam
Na vrh Poglej SuZiKa's Profil uporabnika Išči druge objave SuZiKa
 
orhideja
Novejši član
Novejši član
Avatar

Član od: 11.Maj.2008
Država: Slovenia
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 2
Objavljeno: 27.Julij.2008 ob 21:05 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom orhideja

SuZiKa napisal:
Zaradi velikih zdravstvenih tezav skoraj nisem mogla vec upati na idealno tezo, dokler nisem spoznala pravega programa, ki ga uspesno priporocam naprej...Vsem ga priporocam


SuZiKa, ali lahko kaj več poveš o tej dieti, oz. če me lahko kontaktiraš meil ??

Lp. Orhideja


__________________
Sem gospodar svoje usode in kapitan svoje duše!
Na vrh Poglej orhideja's Profil uporabnika Išči druge objave orhideja
 
orhideja
Novejši član
Novejši član
Avatar

Član od: 11.Maj.2008
Država: Slovenia
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 2
Objavljeno: 27.Julij.2008 ob 21:06 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom orhideja

orhideja napisal:
SuZiKa napisal:
Zaradi velikih zdravstvenih tezav skoraj nisem mogla vec upati na idealno tezo, dokler nisem spoznala pravega programa, ki ga uspesno priporocam naprej...Vsem ga priporocam


SuZiKa, ali lahko kaj več pove� o tej dieti, oz. če me lahko kontaktira� na meil ??

Lp. Orhideja


__________________
Sem gospodar svoje usode in kapitan svoje duše!
Na vrh Poglej orhideja's Profil uporabnika Išči druge objave orhideja
 

Če želite objaviti odgovor na objavo, morate najprej vnesti  Uporabniško ime
Če še niste član foruma, se morate  registrirati

  Izpolni obrazecUstvari novo temo
Natisni! Natisni!

Prehod na forum
Nimate dovoljenja za objavljanje novih tem.
Nimate dovoljenja za odgovarjanje na objave.
Nimate dovoljenja za brisanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za urejanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za ustvarjanje anket.
Nimate dovoljenja za sodelovanje v anketah.

Powered by Web Wiz Forums version 7.9
Copyright ©2001-2004 Web Wiz Guide

Stran generirana v 0.5940 sekundah