Hitra dieta
Moj recept
Piškotki

  Aktivne temeAktivne teme  Pokaži seznam trenutnih uporabnikov forumaSeznam članov  Iskanje po forumuIskanje po forumu  PomočPomoč
  Včlanitev uporabnikaVčlanitev uporabnika  PrijavaPrijava

Nove diete bralcev
 Forum o dietah : Nove diete bralcev
Tema Tema: hitro hujšanje Izpolni obrazecUstvari novo temo
Avtor
Sporočilo << Prejšnja tema | Naslednja tema >>
MARE
Novejši član
Novejši član


Član od: 21.Avgust.2008
Država: Slovenia
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 2
Objavljeno: 21.Avgust.2008 ob 12:34 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom MARE

a mi kdo lahko pove kje lahko dubim te obliže k ti apetit izgine .pa če mi še kere nasvete date k jz mam 110 kil pa bi rad shujšal na 60 sam to čim prej .star sm 14 let prosim pomagajte
Na vrh Poglej MARE's Profil uporabnika Išči druge objave MARE
 
Bigi
Novejši član
Novejši član


Član od: 28.Julij.2009
Država: Slovenia
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 1
Objavljeno: 28.Julij.2009 ob 00:43 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom Bigi

MARE napisal:
a mi kdo lahko pove kje lahko dubim te obliže k ti apetit izgine .pa èe mi še kere nasvete date k jz mam 110 kil pa bi rad shujšal na 60 sam to èim prej .star sm 14 let prosim pomagajte

Obliži ti nebodo nič pomagali dokler se ti neboš sam odločil in red naredil v svoji glavi....vse diete so na osnovi psihe....če boš ti trdno prepričan v to kar počneš ti bo tudi uspelo....

poleg tega da si star 14 let ti priporočam redno vadbo poleg....tvoja koža je mlada in volna....oblikuj jo zdaj ko si še mlad,potem z leti je to težje.....

izberi si dieto ki ti je ušeč in ti nebo teško in ne pozabit na šport ker ta ti ogromno pomaga....

to ti pišem iz lasnih izkušenj ker sem sama shujšala tudi 45kg...pot je bila trnjeva in tudi sedaj se moram zelo pazit in ukvarjat z špotrom da to držim.....ni lahko se pa splača...ne samo zaradi videza ampak največ zaradi počutja in zdravlja

Na vrh Poglej Bigi's Profil uporabnika Išči druge objave Bigi
 

Če želite objaviti odgovor na objavo, morate najprej vnesti  Uporabniško ime
Če še niste član foruma, se morate  registrirati

  Izpolni obrazecUstvari novo temo
Natisni! Natisni!

Prehod na forum
Nimate dovoljenja za objavljanje novih tem.
Nimate dovoljenja za odgovarjanje na objave.
Nimate dovoljenja za brisanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za urejanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za ustvarjanje anket.
Nimate dovoljenja za sodelovanje v anketah.

Powered by Web Wiz Forums version 7.9
Copyright ©2001-2004 Web Wiz Guide

Stran generirana v 0.5313 sekundah