Hitra dieta
Moj recept
Piškotki

  Aktivne temeAktivne teme  Pokaži seznam trenutnih uporabnikov forumaSeznam članov  Iskanje po forumuIskanje po forumu  PomočPomoč
  Včlanitev uporabnikaVčlanitev uporabnika  PrijavaPrijava

Pripomočki za hujšanje
 Forum o dietah : Pripomočki za hujšanje
Tema Tema: Forum Pripomočki za hujšanje Izpolni obrazecUstvari novo temo
Avtor
Sporočilo << Prejšnja tema | Naslednja tema >>
Anita
Gost
Gost


Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Online
Objave: 248
Objavljeno: 08.December.2004 ob 19:55 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom Anita

Ojla katarina!

Mislim da bo najbolš če jim kr mail napišeš pa jih prašaš, tega pa res ne vem :)

Pozdrav

Na vrh Poglej Anita's Profil uporabnika Išči druge objave Anita
 
katarina
Gost
Gost


Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Online
Objave: 248
Objavljeno: 08.December.2004 ob 21:57 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom katarina

hvala hvala...anita:) drugace jaz imam 19let papa
Na vrh Poglej katarina's Profil uporabnika Išči druge objave katarina
 
andrej
Gost
Gost


Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Online
Objave: 248
Objavljeno: 06.Januar.2005 ob 17:27 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom andrej

Evo puce moje çe ena stran tle maç pa zdru§eno vse, dobiç hujçanje na 2 naźina, viagrco,...joj !!!  www.popestritespolnost.com
Na vrh Poglej andrej's Profil uporabnika Išči druge objave andrej
 
maja
Gost
Gost


Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Online
Objave: 248
Objavljeno: 10.Januar.2005 ob 16:08 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom maja

Kolk časa pa lahko uporabljaš te obliže? Ali se je katere, ko je prenehala uporabljati obliže, spet zredila nazaj?

Na vrh Poglej maja's Profil uporabnika Išči druge objave maja
 
belacrna
Novejši član
Novejši član


Član od: 10.Januar.2005
Država: Slovenia
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 3
Objavljeno: 11.Januar.2005 ob 17:38 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom belacrna

TUDI JAZ SE ZANIMAM ZA TE OBLIŽE , KER BI RADA DOL SPUSTILA VSAJ NEKAJ KILOGRAMOV PA NE VEM KER SEM ŽE VELIKO STVARI PROBALA PA NI BILO RAZULTATA , SAMO KO TO BEREM ZA OBLIŽE ,DA SE TI ZMANJŠA APETIT POTEM PA MISLIM DA BI SE PRI MEN TUDI MORALO KAJ  POZNATI , KAJ MENITE A SE SPLAČA AL NE . SEDAJ SO MOJE MERE 170/72 kg ,PA BI JIH RADA IMELA VSAJ 67-68 ČE BI MI RATALO. LEPO PROSIM ZA ODGOVORJE

Na vrh Poglej belacrna's Profil uporabnika Išči druge objave belacrna
 
romy
Gost
Gost


Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Online
Objave: 248
Objavljeno: 11.Marec.2005 ob 13:40 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom romy

Zanima me, kam ste ve nalepile tele obliže. Jaz sem jih dobila danes, pa še ne vem, kam naj ga dam. Vem, kam naj bi se dal, zdaj pa še ve povejte, če je na vseh mestih enako učinkoval.

Na vrh Poglej romy's Profil uporabnika Išči druge objave romy
 
bunny
Novejši član
Novejši član
Avatar

Član od: 21.Marec.2005
Država: Slovenia
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 1
Objavljeno: 21.Marec.2005 ob 13:05 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom bunny

zanimivo... tok hvalite te obliže, da bi jih mogoče res probala.
Na vrh Poglej bunny's Profil uporabnika Išči druge objave bunny
 
NEVA
Gost
Gost


Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Online
Objave: 248
Objavljeno: 22.Marec.2005 ob 21:56 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom NEVA

HJ! JS SN TUT PROBALA OBLIŽE AMPAK OD TOP SHOPA IN TIST DENAR K SEM GA TM DALA JE BIL DOBESEDNO VRŽEN V KOŠ!
Na vrh Poglej NEVA's Profil uporabnika Išči druge objave NEVA
 
marjetica
Gost
Gost


Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Online
Objave: 248
Objavljeno: 07.April.2005 ob 15:35 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom marjetica

Pozdravljeni!
 Na netu sem se pozanimala o obliľih za hująanje. Tukaj je lestvica petih, kao najboljąih.

1. Dietrine
2. La Patch
3. Green Tea Patch
4. Zyapex
5. Premium diet Patch

Jih je ľe kdo preizkusil? Katere od teh in kakąno je delovanje. Ne morem najti nobenega zdravniąkega mnenja o tem. ®elim izgubiti 8 kg. Probelm ni v tem, da se ne gibljem, ampak tako rada jem, da je prav groza.

Vsi, ki ste si stvar ľe nalimali, prosim javite se.














Na vrh Poglej marjetica's Profil uporabnika Išči druge objave marjetica
 
sonce
Gost
Gost


Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Online
Objave: 248
Objavljeno: 10.April.2005 ob 18:15 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom sonce

Ojla, tudi jaz se zanimam za ta obliž. In sicer kako je po prenehanju? Se zrediš nazaj? In kam ga je najbolje prilepit?  Pa se nekaj, skoraj sem že klicala Top shop za Ti-ji, pa berem, da ga  ful kritizite! No,saj je tudi v ceni razlika. Torej ze ne more biti tako dober kot Premium diet Patch!!!Prosim, za odg. Lp. 
Na vrh Poglej sonce's Profil uporabnika Išči druge objave sonce
 

<< Predhodna stran od 7 Naslednja >>
  Izpolni obrazecUstvari novo temo
Natisni! Natisni!

Prehod na forum
Nimate dovoljenja za objavljanje novih tem.
Nimate dovoljenja za odgovarjanje na objave.
Nimate dovoljenja za brisanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za urejanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za ustvarjanje anket.
Nimate dovoljenja za sodelovanje v anketah.

Powered by Web Wiz Forums version 7.9
Copyright ©2001-2004 Web Wiz Guide

Stran generirana v 0.9375 sekundah