Hitra dieta
Moj recept
Piškotki

  Aktivne temeAktivne teme  Pokaži seznam trenutnih uporabnikov forumaSeznam članov  Iskanje po forumuIskanje po forumu  PomočPomoč
  Včlanitev uporabnikaVčlanitev uporabnika  PrijavaPrijava

Pripomočki za hujšanje
 Forum o dietah : Pripomočki za hujšanje
Tema Tema: Forum Pripomočki za hujšanje Izpolni obrazecUstvari novo temo
Avtor
Sporočilo << Prejšnja tema | Naslednja tema >>
aneja
Gost
Gost


Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Online
Objave: 248
Objavljeno: 10.April.2005 ob 23:12 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom aneja

Koliko pa povprečno stanejo ti obliži! Prosim za hiter odgovor!

Na vrh Poglej aneja's Profil uporabnika Išči druge objave aneja
 
marjetica
Gost
Gost


Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Online
Objave: 248
Objavljeno: 11.April.2005 ob 18:33 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom marjetica

Hojla

Tukaj so cene v USD $. Vsi obliľi se dobijo na internetu in ti jih poąljejo domov. Strani so tudi v slovenąčini .

Dietrine 49.95 USD
La Patch 39.95 USD
Green Tea Patch 55.99 USD
Diet Slim Patch 39.95 USD
Premium diet Patch 69.99 oz. 11.000,00 SIT + PTT

Nekaterih obliľev je 30 nekaterih je 10 (enega imaą 3 dni nalimanega). Mesečna kura pač.

Ker to ni veliko denarja za nekaj, kar obljublja, da pomaga resnično izgubiti kilograme, je pa zato ąe vedno preveč, če nas vlečejo za nos . Zato naproąam vse, ki imate z obliľi izkuąnje, da napiąete nekaj o tem. Vse o delovanju obliľev se da izvedeti na netu, ampak o rezultatih in sicer resničnih pa bolj malo.
l.p.
 
Na vrh Poglej marjetica's Profil uporabnika Išči druge objave marjetica
 
sonce
Gost
Gost


Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Online
Objave: 248
Objavljeno: 12.April.2005 ob 00:57 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom sonce

marjetica, se strinjam s tabo in tudi jaz cakam se na kaksen bolj podroben odgovor. Nihce pa posebej ne omenja Ti-ji oblizev iz TV reklam. Ali so enako dobri kot Prem.D.P.
Na vrh Poglej sonce's Profil uporabnika Išči druge objave sonce
 
romy
Gost
Gost


Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Online
Objave: 248
Objavljeno: 26.April.2005 ob 15:38 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom romy

No, jaz uporabljam premium zdaj kaka dva meseca, shujšala sem pa za 5kg, in sicer verjetno bolj zato, ker se držim 90 dnevne ločevalne diete. Morda so mi obliži na začetku res koristili pri krotenju lakote, zdaj sem se pa tako navadila na nov režim prehrane, da težko rečem, če je res vse v obližu. Sem pa bila fino lačna že kljub obližu, tako da je težko reči, a nuca al ne.
Na vrh Poglej romy's Profil uporabnika Išči druge objave romy
 
sonce
Gost
Gost


Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Online
Objave: 248
Objavljeno: 26.April.2005 ob 23:05 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom sonce

romy, kdaj pa je rezultat viden pri ločevalni dieti? Jo lahko na kratko opišeš, al je preveč dolga?? Torej Prem. D.P. ne in gremo na ločevalno dieto. lp.
Na vrh Poglej sonce's Profil uporabnika Išči druge objave sonce
 
girasol
Novejši član
Novejši član


Član od: 04.Maj.2005
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 1
Objavljeno: 04.Maj.2005 ob 22:18 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom girasol

Pozdravljene!

Glede obliľev sem zelo skeptična. Tudi sama poskuąam shująat, ampak do zdaj se je izkazalo samo trdo delo in potenje. Jaz sem si danes naročila Smiljanov program Hująaj zdravo, jej z glavo. Ima kdo kakąne izkuąnje s tem programom? Upam, da nisem spet vrgla denarja skozi okno. Lp!
Na vrh Poglej girasol's Profil uporabnika Išči druge objave girasol
 
romy
Gost
Gost


Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Online
Objave: 248
Objavljeno: 05.Maj.2005 ob 17:03 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom romy

Pri tej 90 dnevni se rezultati vidijo takoj! Gre le za spremenjen način prehrane, do 12 ure damo sadje, vsak dan, potem imaš pa prvi dan beljakovine (meso, jajca...), drugi dan škrob (krompir, riž...), tretji dan OH (makaroni, celo pizza...), četrti dan pa je cel dan sadje. Nato zopet od začetka. 29.dan pa je vodni. Kar gre in ni težko. V prvem mesecu sem izgubila 6 kg, brez lakote in težav. Pa na OH dan imaš za večerjo torto. Hudo, ne? SIcer pa pojdni na www.mojplanet.com/dieta, pa si preberi več.
Na vrh Poglej romy's Profil uporabnika Išči druge objave romy
 
sonce
Gost
Gost


Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Online
Objave: 248
Objavljeno: 07.Maj.2005 ob 02:56 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom sonce

Romy, hvala za naslov. ze grem brskat.
Na vrh Poglej sonce's Profil uporabnika Išči druge objave sonce
 
Shake
Gost
Gost


Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Online
Objave: 248
Objavljeno: 14.Maj.2005 ob 04:16 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom Shake

Shujsati lahko. Vprasaj, me kako? Ce ste resni, vam lahko pomagam.

e-mail:[email protected]

Na vrh Poglej Shake's Profil uporabnika Išči druge objave Shake
 
alsdgjrmč
Gost
Gost


Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Online
Objave: 248
Objavljeno: 16.Maj.2005 ob 00:15 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom alsdgjrmč

karmy19 napisal:
Ojla!Zanima me,če bi lahko na tak način shujšala,če bi zjutraj zajtrk pojedla potem popoldan kosilo okol treh ter pred šesto uro probiotični jogurt ter zvečer hodila na aerobiko?Prosim za odgovor ter še za kakšen nasvet!
Na vrh Poglej alsdgjrmč's Profil uporabnika Išči druge objave alsdgjrmč
 

<< Predhodna stran od 7 Naslednja >>
  Izpolni obrazecUstvari novo temo
Natisni! Natisni!

Prehod na forum
Nimate dovoljenja za objavljanje novih tem.
Nimate dovoljenja za odgovarjanje na objave.
Nimate dovoljenja za brisanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za urejanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za ustvarjanje anket.
Nimate dovoljenja za sodelovanje v anketah.

Powered by Web Wiz Forums version 7.9
Copyright ©2001-2004 Web Wiz Guide

Stran generirana v 0.8906 sekundah