Hitra dieta
Moj recept
Piškotki

  Aktivne temeAktivne teme  Pokaži seznam trenutnih uporabnikov forumaSeznam članov  Iskanje po forumuIskanje po forumu  PomočPomoč
  Včlanitev uporabnikaVčlanitev uporabnika  PrijavaPrijava

Pripomočki za hujšanje
 Forum o dietah : Pripomočki za hujšanje
Tema Tema: Forum Pripomočki za hujšanje Izpolni obrazecUstvari novo temo
Avtor
Sporočilo << Prejšnja tema | Naslednja tema >>
POLONA
Gost
Gost


Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Online
Objave: 248
Objavljeno: 17.Maj.2005 ob 18:34 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom POLONA

sonce napisal:
romy, kdaj pa je rezultat viden pri ločevalni dieti? Jo lahko na kratko opišeš, al je preveč dolga?? Torej Prem. D.P. ne in gremo na ločevalno dieto. lp.
Na vrh Poglej POLONA's Profil uporabnika Išči druge objave POLONA
 
marjetica
Gost
Gost


Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Online
Objave: 248
Objavljeno: 18.Maj.2005 ob 18:19 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom marjetica

Torej nam tiste, ki ste uporabljale obliľe odsvetujete, oz. niso to kar obljujbljajo. Ločevalna dijeta je sicer OK, samo to naj bi trajalo 90 dni!?. Ko zaključim z njo, se lahko spet začnem oblačiti v debele ľabe in hlače, kjer kak kilogram viąka ni niti tak problem. 

Zanima me, če je kdo uporabljal SADNE TABLETE AHA-6. Desetdneva doza AHA-6 naj bi zbila 5 kg. To vam zdaj berem iz reklame, ki je v časopisu.  Piąe: Upraąeni sadeľi in rastline, ki jih vsebje AHA-6, omogočajo vsakemu, tudi tistemu, ki jim ne uspe pokuriti svojih kalorij, da aktivirajo svoj metabolizem in izgubijo do 4 kg na teden.

Jaz vem, da samo z tabletami in brez odrekanja ter telesne aktivnosti ni nekih rezultatov. Samo iąčem načine, kako celo to zoprno zadevo olająati . Da bo ąlo vse malo hitreje. Nekih grozno velikih teľav z teľo sicer nimam. Visoka sem 174 cm, tehtam pa 65 kg. Problem je v tem, da imam polne omare oblek, ki jih ne morem oblečti oz. zapeti hlač. Da bi si pa kupovala novo obleko pa ne pride v poątev, oz. nimam niti finančnih sredstev. ®elim samo shująati za 5 do 8 kg. Tako, da dobim kavbojke na rit.

lp od Marjetice








Na vrh Poglej marjetica's Profil uporabnika Išči druge objave marjetica
 
@frodita
Novejši član
Novejši član


Član od: 01.Junij.2005
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 2
Objavljeno: 01.Junij.2005 ob 12:33 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom @frodita



__________________
@frodita
Na vrh Poglej @frodita's Profil uporabnika Išči druge objave @frodita
 
@frodita
Novejši član
Novejši član


Član od: 01.Junij.2005
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 2
Objavljeno: 01.Junij.2005 ob 12:36 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom @frodita

JAZ SEM KUPILA SADNE TABLETE AHA-6 IN MORAM REČI,DA SO ZANIČ.V DVAJSETIH DNEH NISEM IZGUBILA NITI GRAMA.ŠKODA DENARJA.
@frodita napisal:


__________________
@frodita
Na vrh Poglej @frodita's Profil uporabnika Išči druge objave @frodita
 
Toffy
Novejši član
Novejši član


Član od: 18.Maj.2005
Država: Slovenia
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 5
Objavljeno: 01.Junij.2005 ob 13:16 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom Toffy

Tudi jaz sem jih preizkusila! Rezultat: nikakršen!

__________________
Toffy
Na vrh Poglej Toffy's Profil uporabnika Išči druge objave Toffy
 
nataša
Gost
Gost


Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Online
Objave: 248
Objavljeno: 02.Junij.2005 ob 01:10 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom nataša

marjetica napisal:
Torej nam tiste, ki ste uporabljale obliľe odsvetujete, oz. niso to kar obljujbljajo. Ločevalna dijeta je sicer OK, samo to naj bi trajalo 90 dni!?. Ko zaključim z njo, se lahko spet začnem oblačiti v debele ľabe in hlače, kjer kak kilogram viąka ni niti tak problem. 

Zanima me, če je kdo uporabljal SADNE TABLETE AHA-6. Desetdneva doza AHA-6 naj bi zbila 5 kg. To vam zdaj berem iz reklame, ki je v časopisu.  Piąe: Upraąeni sadeľi in rastline, ki jih vsebje AHA-6, omogočajo vsakemu, tudi tistemu, ki jim ne uspe pokuriti svojih kalorij, da aktivirajo svoj metabolizem in izgubijo do 4 kg na teden.

Jaz vem, da samo z tabletami in brez odrekanja ter telesne aktivnosti ni nekih rezultatov. Samo iąčem načine, kako celo to zoprno zadevo olająati . Da bo ąlo vse malo hitreje. Nekih grozno velikih teľav z teľo sicer nimam. Visoka sem 174 cm, tehtam pa 65 kg. Problem je v tem, da imam polne omare oblek, ki jih ne morem oblečti oz. zapeti hlač. Da bi si pa kupovala novo obleko pa ne pride v poątev, oz. nimam niti finančnih sredstev. ®elim samo shująati za 5 do 8 kg. Tako, da dobim kavbojke na rit.

lp od Marjetice








Na vrh Poglej nataša's Profil uporabnika Išči druge objave nataša
 
ena
Gost
Gost


Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Online
Objave: 248
Objavljeno: 12.Junij.2005 ob 16:57 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom ena

Kaj zdaj,obliži ja ali ne?Zanima me,če delujejo tudi brez te diete?PA,če jo naročim domov a to diskretno pošljejo al je gor en kup reklam na paketku?
Na vrh Poglej ena's Profil uporabnika Išči druge objave ena
 
Romy
Gost
Gost


Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Online
Objave: 248
Objavljeno: 13.Junij.2005 ob 16:28 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom Romy

Obliži so zelo diskretno zapakirani. Se ne vidi vsebine. Prinese kurir hitre pošte. Kaj pa vem, recimo da res malce ublažijo lakoto, brez diete pa ne gre. A kdo pozna Silhuette 40? A to kaj deluje? Pa kakšen je učinek? Vsi namreč vemo, da je dejanski rezultat običajno precej drugačen kot v reklamah.
Na vrh Poglej Romy's Profil uporabnika Išči druge objave Romy
 
MARCY
Gost
Gost


Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Online
Objave: 248
Objavljeno: 13.Junij.2005 ob 19:02 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom MARCY

jaz sem uporabljala Silhuette 40 že pred leti. Učinka ni bilo nobenega, razen tega, da sem imela po tej kremi zelo lep ten kože.

Na vrh Poglej MARCY's Profil uporabnika Išči druge objave MARCY
 
ena
Gost
Gost


Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Online
Objave: 248
Objavljeno: 14.Junij.2005 ob 00:41 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom ena

Romy,hvala za odgovor!
Na vrh Poglej ena's Profil uporabnika Išči druge objave ena
 

<< Predhodna stran od 7 Naslednja >>
  Izpolni obrazecUstvari novo temo
Natisni! Natisni!

Prehod na forum
Nimate dovoljenja za objavljanje novih tem.
Nimate dovoljenja za odgovarjanje na objave.
Nimate dovoljenja za brisanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za urejanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za ustvarjanje anket.
Nimate dovoljenja za sodelovanje v anketah.

Powered by Web Wiz Forums version 7.9
Copyright ©2001-2004 Web Wiz Guide

Stran generirana v 1.0156 sekundah