Hitra dieta
Moj recept
Piškotki

  Aktivne temeAktivne teme  Pokaži seznam trenutnih uporabnikov forumaSeznam članov  Iskanje po forumuIskanje po forumu  PomočPomoč
  Včlanitev uporabnikaVčlanitev uporabnika  PrijavaPrijava

Pripomočki za hujšanje
 Forum o dietah : Pripomočki za hujšanje
Tema Tema: Forum Pripomočki za hujšanje Izpolni obrazecUstvari novo temo
Avtor
Sporočilo << Prejšnja tema | Naslednja tema >>
romy
Gost
Gost


Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Online
Objave: 248
Objavljeno: 14.Junij.2005 ob 17:00 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom romy

Prosim, Ena. Ja, vse živo bi navlekli nase, samo da bi izgledali vitkejši. Meni gre lepo s tole dieto 90 dni. Počasi, malce se je ustavilo v drugem mesecu, zdaj pa spet napredujemo.

 

Na vrh Poglej romy's Profil uporabnika Išči druge objave romy
 
KATARINA
Gost
Gost


Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Online
Objave: 248
Objavljeno: 16.Junij.2005 ob 12:33 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom KATARINA

marjetica napisal:
Torej nam tiste, ki ste uporabljale obliľe odsvetujete, oz. niso to kar obljujbljajo. Ločevalna dijeta je sicer OK, samo to naj bi trajalo 90 dni!?. Ko zaključim z njo, se lahko spet začnem oblačiti v debele ľabe in hlače, kjer kak kilogram viąka ni niti tak problem. 

Zanima me, če je kdo uporabljal SADNE TABLETE AHA-6. Desetdneva doza AHA-6 naj bi zbila 5 kg. To vam zdaj berem iz reklame, ki je v časopisu.  Piąe: Upraąeni sadeľi in rastline, ki jih vsebje AHA-6, omogočajo vsakemu, tudi tistemu, ki jim ne uspe pokuriti svojih kalorij, da aktivirajo svoj metabolizem in izgubijo do 4 kg na teden.

Jaz vem, da samo z tabletami in brez odrekanja ter telesne aktivnosti ni nekih rezultatov. Samo iąčem načine, kako celo to zoprno zadevo olająati . Da bo ąlo vse malo hitreje. Nekih grozno velikih teľav z teľo sicer nimam. Visoka sem 174 cm, tehtam pa 65 kg. Problem je v tem, da imam polne omare oblek, ki jih ne morem oblečti oz. zapeti hlač. Da bi si pa kupovala novo obleko pa ne pride v poątev, oz. nimam niti finančnih sredstev. ®elim samo shująati za 5 do 8 kg. Tako, da dobim kavbojke na rit.

lp od Marjetice








Na vrh Poglej KATARINA's Profil uporabnika Išči druge objave KATARINA
 
tomaz
Gost
Gost


Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Online
Objave: 248
Objavljeno: 27.Junij.2005 ob 20:34 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom tomaz

katarina napisal:

zivem okoli 175cm!!!!!!prosim cim prej za odgovor!!!

caw

Na vrh Poglej tomaz's Profil uporabnika Išči druge objave tomaz
 
ewchika
Gost
Gost


Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Online
Objave: 248
Objavljeno: 30.Junij.2005 ob 14:29 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom ewchika

Ja men je pa ta silhuet 40 pomagov in sm u 10 dneh shujšala kar za celih 12kg kar je neberjetno. Zej sm zelo bolše volje in telo imam takršno kakršno sm si želel vedno v svojem življenju. Res NEVERJETNO!!!!!

Probite NE BO vam žal!!!

 

L.P

Na vrh Poglej ewchika's Profil uporabnika Išči druge objave ewchika
 
andreja
Gost
Gost


Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Online
Objave: 248
Objavljeno: 30.Junij.2005 ob 16:20 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom andreja

KATERINA!¨

Tabletke AHA-6 so zanič!!!ŠKODA DENARJA!!!!!!!!!!!!!Jaz sem probala in ni nč pomagal.

Na vrh Poglej andreja's Profil uporabnika Išči druge objave andreja
 
eneja
Novejši član
Novejši član


Član od: 30.Junij.2005
Država: Slovenia
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 1
Objavljeno: 30.Junij.2005 ob 22:35 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom eneja

Mene zanimajo ti oblizi premium diet patch...a res delujejo? a morda kdo ve ce jih lahko uporablja dojeca mamica?Kaj pa silhuete40 deluje?

Hvala za odgovor

Na vrh Poglej eneja's Profil uporabnika Išči druge objave eneja
 
IRENA
Gost
Gost


Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Online
Objave: 248
Objavljeno: 01.Julij.2005 ob 15:09 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom IRENA

KATARINA napisal:
marjetica napisal:
Torej nam tiste, ki ste uporabljale obliľe odsvetujete, oz. niso to kar obljujbljajo. Ločevalna dijeta je sicer OK, samo to naj bi trajalo 90 dni!?. Ko zaključim z njo, se lahko spet začnem oblačiti v debele ľabe in hlače, kjer kak kilogram viąka ni niti tak problem. 

Zanima me, če je kdo uporabljal SADNE TABLETE AHA-6. Desetdneva doza AHA-6 naj bi zbila 5 kg. To vam zdaj berem iz reklame, ki je v časopisu.  Piąe: Upraąeni sadeľi in rastline, ki jih vsebje AHA-6, omogočajo vsakemu, tudi tistemu, ki jim ne uspe pokuriti svojih kalorij, da aktivirajo svoj metabolizem in izgubijo do 4 kg na teden.

Jaz vem, da samo z tabletami in brez odrekanja ter telesne aktivnosti ni nekih rezultatov. Samo iąčem načine, kako celo to zoprno zadevo olająati . Da bo ąlo vse malo hitreje. Nekih grozno velikih teľav z teľo sicer nimam. Visoka sem 174 cm, tehtam pa 65 kg. Problem je v tem, da imam polne omare oblek, ki jih ne morem oblečti oz. zapeti hlač. Da bi si pa kupovala novo obleko pa ne pride v poątev, oz. nimam niti finančnih sredstev. ®elim samo shująati za 5 do 8 kg. Tako, da dobim kavbojke na rit.

lp od Marjetice








Na vrh Poglej IRENA's Profil uporabnika Išči druge objave IRENA
 
Cvetka
Gost
Gost


Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Online
Objave: 248
Objavljeno: 05.Julij.2005 ob 14:47 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom Cvetka

Kupila sem tabletke  10- dnevno dozo da izgubiš 3 kg pa niti dkg. potem pa vrneš embalažo in original račun , da ti  povrnejo denar, kot ti oblubljajo na ne dobiš ničesar. niso  kar tako.

Kdo ti bo pa vrnil denar,  pa še original račun jim vrneš, da nimaš dokazila da si jih res plačal, kaj šele da bi kakšno dekico izkugil

 

lep dan želim vsem ki še bodo nasedle.

 

Na vrh Poglej Cvetka's Profil uporabnika Išči druge objave Cvetka
 
žan
Gost
Gost


Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Online
Objave: 248
Objavljeno: 08.Julij.2005 ob 15:33 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom žan

Zelo rad bi shujšal a mama mi ne dovoli !

 

Prosim za pomoč !

 

 

lp.

Na vrh Poglej žan's Profil uporabnika Išči druge objave žan
 
žan
Gost
Gost


Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Online
Objave: 248
Objavljeno: 08.Julij.2005 ob 15:34 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom žan

JEBITE SE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

 

 

lp.

Na vrh Poglej žan's Profil uporabnika Išči druge objave žan
 

<< Predhodna stran od 7 Naslednja >>
  Izpolni obrazecUstvari novo temo
Natisni! Natisni!

Prehod na forum
Nimate dovoljenja za objavljanje novih tem.
Nimate dovoljenja za odgovarjanje na objave.
Nimate dovoljenja za brisanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za urejanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za ustvarjanje anket.
Nimate dovoljenja za sodelovanje v anketah.

Powered by Web Wiz Forums version 7.9
Copyright ©2001-2004 Web Wiz Guide

Stran generirana v 0.8594 sekundah