Hitra dieta
Moj recept
Piškotki

  Aktivne temeAktivne teme  Pokaži seznam trenutnih uporabnikov forumaSeznam članov  Iskanje po forumuIskanje po forumu  PomočPomoč
  Včlanitev uporabnikaVčlanitev uporabnika  PrijavaPrijava

Nove diete bralcev
 Forum o dietah : Nove diete bralcev
Tema Tema: korak za korakom Izpolni obrazecUstvari novo temo
Avtor
Sporočilo << Prejšnja tema | Naslednja tema >>
tamala
Novejši član
Novejši član
Avatar

Član od: 24.Junij.2004
Država: Slovenia
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 3
Objavljeno: 25.Junij.2004 ob 00:37 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom tamala



Naj vas vse skupaj...(malo nas je tu, a ne....čeprav bi se nas moralo treti, glede na masovnost težav s težo)...prav lepo pozdravim!
Kot sem razbrala iz foruma, nam administrator nudi pestro izbiro diet...sama pa bi rada predstavila eno, ki jo poizkušam na lastni koži.
Verjetno je marsikdo slišal za dieto, pri kateri je osnovno pravilo, da ne smeš mešati določenih vrst hrane. Se pravi...jesti je treba beljakovine en dan, ogljikove hidrate drugi dan, škrob tretji dan...sadje četrti dan...in tako ponavljamo ciklus 90 dni. Vsak 30-i dan nastopi vodni dan. Več o vsem skupaj si lahko preberete na http://mojplanet.com/dieta/, temeljito preberite, razčistite v glavi in ko boste popolnoma prepričani vase, da vam bo uspelo...ZAČNITE!! Sama se držim pravil igre že peti teden. Za enkrat sem izgubila že 7 kg. Kakšna motivacija!!!!! Ne bom odnehala, ker vidim, da imam močno samodisciplino in vidne uspehe.


S R E Č N O!!!!


__________________
lp, jest
Na vrh Poglej tamala's Profil uporabnika Išči druge objave tamala
 
Administrator
Administrator
Administrator
Avatar

Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 110
Objavljeno: 27.Junij.2004 ob 21:25 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom Administrator

Med pestro izbiro diet, ki jo je moč najti na tem forumu in na naši spletni strani, je tudi 90 dnevna presnovna dieta, ki je le različica Diete po dnevih. Med opisom različnih diet smo opozorili tudi na tisto, ki se nahaja na naslovu http://mojplanet.com/dieta. Hvala za opozorilo. Ker je dieta očitno trenutni hit v Sloveniji, kot je bila to Hitra dieta z zelenjavno juho pred časom, sploh takrat, ko smo odprli našo spletno stran Hitra dieta, bomo le tej posvetili posebno pozornost ne le v tem, ampak tudi v debatnem (prvem) forumu.



Uredil Administrator na 11.Julij.2004 ob 15:31
Na vrh Poglej Administrator's Profil uporabnika Išči druge objave Administrator Obišči Administrator's Domača stran
 
rolka
Novejši član
Novejši član


Član od: 11.Julij.2004
Država: Slovenia
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 19
Objavljeno: 11.Julij.2004 ob 12:02 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom rolka

Nekako sem se morala včlaniti v ta forum, saj me je močno pritegnila njegova vizualna podoba.

Tudi sama že nekaj časa veselo (predvsem pa počasi) izgubljam kilograme. Dieta pravzaprav nima imena in držim se enega samega pravila in to je Glikemični indeks.

Izguba je nekje malce več kot 3kg mesečno in gre. Počutim se imenitno in predvem mi je všeč to, da nisem obremenjena z raznimi zapovedanimi pravili in pa količino hrane.

Vas veselo pozdravljam in se še javim.



__________________
maca
Na vrh Poglej rolka's Profil uporabnika Išči druge objave rolka
 
Rave B0y
Gost
Gost


Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Online
Objave: 248
Objavljeno: 18.Julij.2004 ob 12:46 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom Rave B0y

Sam imam še karr malce težav s težo...ampak folk zacnite na partyje hodt pa bote shujšal...verjemte!

preizkušeno 100%.

papa*mejte se

                         RAVE*on

Na vrh Poglej Rave B0y's Profil uporabnika Išči druge objave Rave B0y
 
kokica
Gost
Gost


Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Online
Objave: 248
Objavljeno: 18.Julij.2004 ob 19:37 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom kokica

Hej hoj. Nova sem tu... tamala neki bi te vprašala..tvoja višina in teža pred dieto prosim (če ni skrivnost)?
Tud sama se odločam za dieto trenutno in me ta presnovna 90-dnevna mika zelo.. bomo vidli.
Lepo se mejte vsi, papa.

Na vrh Poglej kokica's Profil uporabnika Išči druge objave kokica
 
naughty_grl
Gost
Gost


Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Online
Objave: 248
Objavljeno: 23.Julij.2004 ob 14:31 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom naughty_grl

caoooo!  ej tamala jz sm tud neki probavala to dieto sam sm neki slisala da se pol nazaj zredis!!! a je to res? 
Na vrh Poglej naughty_grl's Profil uporabnika Išči druge objave naughty_grl
 
tamala
Novejši član
Novejši član
Avatar

Član od: 24.Junij.2004
Država: Slovenia
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 3
Objavljeno: 09.September.2004 ob 00:10 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom tamala

Se opravičujem, ker sem tako pozna z odgovori.

Glejta, dieto sem prekinila po dveh mesecih. Izgubila sem 9 kg in mislim, da tudi brez diete teža malce pada...zelo počasi, a vendar. Torej, nisem se zredila in sem od junija le še zmanjšala težo za 2 kg. Ponovno se je lotim 3. januarja 05.

Aja, kokica...moja teža pred dieto ( ) je bila 78 kg. Po 2 mesecih...do zdaj pa 67/66 . Zadala sem si nalogo, da do poletja 05 pridem na 64 kg. S tem bom zadovoljna. Visoka pa sem 166 cm.

obilo sreče vama in vsem ostalim, ki ste si zadali, z mano vred, tako težko nalogo.
Uspelo nam bo.....garant!


Uredil tamala na 09.September.2004 ob 00:12


__________________
lp, jest
Na vrh Poglej tamala's Profil uporabnika Išči druge objave tamala
 
jany
Gost
Gost


Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Online
Objave: 248
Objavljeno: 10.September.2004 ob 00:19 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom jany

naughty_grl napisal:
caoooo!  ej tamala jz sm tud neki probavala to dieto sam sm neki slisala da se pol nazaj zredis!!! a je to res? 
ne sploh ne
Na vrh Poglej jany's Profil uporabnika Išči druge objave jany
 
jany
Gost
Gost


Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Online
Objave: 248
Objavljeno: 10.September.2004 ob 00:21 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom jany

jaz se dala dol 16kg,ampak bi rada šeenkrat začela pa ne morem
Na vrh Poglej jany's Profil uporabnika Išči druge objave jany
 
tamala
Novejši član
Novejši član
Avatar

Član od: 24.Junij.2004
Država: Slovenia
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 3
Objavljeno: 19.September.2004 ob 23:14 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom tamala

jany........saj boš lahko ponovila dieto...le malo psihološke priprave potrebuješ, tako, kot si to naredila prvič ........
če bi te motiviralo, se lahko s 03.01.05 skupaj lotiva izgubljanja kilogramov...mislim, da bi nama bilo zabavnejše, saj bi prižgali tekmovalno noto

javi svoje mnenje....in...veseli me, da se tudi ti nisi, po končani dieti, ponovno zredila. Ta dikcija resnično ne drži...dekleta in fantje, kar pogumno!



Uredil tamala na 19.September.2004 ob 23:15


__________________
lp, jest
Na vrh Poglej tamala's Profil uporabnika Išči druge objave tamala
 

stran od 2 Naslednja >>
  Izpolni obrazecUstvari novo temo
Natisni! Natisni!

Prehod na forum
Nimate dovoljenja za objavljanje novih tem.
Nimate dovoljenja za odgovarjanje na objave.
Nimate dovoljenja za brisanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za urejanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za ustvarjanje anket.
Nimate dovoljenja za sodelovanje v anketah.

Powered by Web Wiz Forums version 7.9
Copyright ©2001-2004 Web Wiz Guide

Stran generirana v 1.1250 sekundah