Hitra dieta
Moj recept
Piškotki

  Aktivne temeAktivne teme  Pokaži seznam trenutnih uporabnikov forumaSeznam članov  Iskanje po forumuIskanje po forumu  PomočPomoč
  Včlanitev uporabnikaVčlanitev uporabnika  PrijavaPrijava

Nove diete bralcev
 Forum o dietah : Nove diete bralcev
Tema Tema: korak za korakom Izpolni obrazecUstvari novo temo
Avtor
Sporočilo << Prejšnja tema | Naslednja tema >>
babsi
Gost
Gost


Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Online
Objave: 248
Objavljeno: 27.September.2004 ob 13:47 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom babsi

Ciao! Pri prijateljici sem izvedela za tole dieto. Ze od poroda se trudim zmanjšati tezo pa nikakor ne uspem - ni nobene prave volje, da bi vztrajala. Pri prijateljici pa sem videla, da je zgubila kar nekaj kg. Bom poskusila, vendar me skrbi, ker sem navajena zjutraj piti kavo in to z mlekom. Brez sladkorja bi ze slo, brez mleka pa bolj tezko.

Bom poskusila, pa bom videla, koliko casa bom zdrzala.



 
Na vrh Poglej babsi's Profil uporabnika Išči druge objave babsi
 
rolka
Novejši član
Novejši član


Član od: 11.Julij.2004
Država: Slovenia
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 19
Objavljeno: 27.September.2004 ob 15:30 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom rolka

Babsi velika večina tistih, ki so na tej dieti še vedno uživa kavo z mlekom, vendar pa večina brez sladkorja.

Na vrh Poglej rolka's Profil uporabnika Išči druge objave rolka
 
Irena
Gost
Gost


Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Online
Objave: 248
Objavljeno: 10.Oktober.2004 ob 23:05 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom Irena

Sem nova in me zanima, če je kdo za to, da bi hujšala skupaj, le tako si lahko dajemo podporo eden drugemu.

Irena

Na vrh Poglej Irena's Profil uporabnika Išči druge objave Irena
 
tina3
Gost
Gost


Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Online
Objave: 248
Objavljeno: 20.Oktober.2004 ob 23:57 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom tina3

Evo jaz jutri zacnem  zdi se mi dokaj smiselna dieta, kjer se celo da zdrzati pa se nadaljevati v podobnem stilu po kncu . Kar se tice pridobivanja teze nazaj - prijateljica jo je dobila nazaj - zal, ampak mislim, da se mora vsak, ki se odloci za tako dieto, odlociti tudi, da bo potem jedel zmerno - torej spremeniti/prilagoditi svoje prehranjevalne navade. torej irena, si zacela? lp in vso sreco in potrpljenje
Na vrh Poglej tina3's Profil uporabnika Išči druge objave tina3
 
oppt6
Gost
Gost


Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Online
Objave: 248
Objavljeno: 11.Junij.2005 ob 13:48 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom oppt6

Administrator napisal:

Med pestro izbiro diet, ki jo je moč najti na tem forumu in na naši spletni strani, je tudi 90 dnevna presnovna dieta, ki je le različica Diete po dnevih. Med opisom različnih diet smo opozorili tudi na tisto, ki se nahaja na naslovu http://mojplanet.com/dieta. Hvala za opozorilo. Ker je dieta očitno trenutni hit v Sloveniji, kot je bila to Hitra dieta z zelenjavno juho pred časom, sploh takrat, ko smo odprli našo spletno stran Hitra dieta, bomo le tej posvetili posebno pozornost ne le v tem, ampak tudi v debatnem (prvem) forumu.

Na vrh Poglej oppt6's Profil uporabnika Išči druge objave oppt6
 
vida Hajtnik
Gost
Gost


Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Online
Objave: 248
Objavljeno: 22.Junij.2005 ob 01:24 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom vida Hajtnik

Administrator napisal:

Med pestro izbiro diet, ki jo je moč najti na tem forumu in na naši spletni strani, je tudi 90 dnevna presnovna dieta, ki je le različica Diete po dnevih. Med opisom različnih diet smo opozorili tudi na tisto, ki se nahaja na naslovu http://mojplanet.com/dieta. Hvala za opozorilo. Ker je dieta očitno trenutni hit v Sloveniji, kot je bila to Hitra dieta z zelenjavno juho pred časom, sploh takrat, ko smo odprli našo spletno stran Hitra dieta, bomo le tej posvetili posebno pozornost ne le v tem, ampak tudi v debatnem (prvem) forumu.

Na vrh Poglej vida Hajtnik's Profil uporabnika Išči druge objave vida Hajtnik
 
Vida Hajtnik
Gost
Gost


Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Online
Objave: 248
Objavljeno: 22.Junij.2005 ob 01:32 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom Vida Hajtnik

 taki smo, ko nas jezijo "presneti" kilogrami. Močna volja, še večja motivacija, pa nekako gre, seveda pa ni enostavno!

Poskusimo in mislimo na to, da nismo sami, temveč je z nami še veliko podobnih duš, ki imamo enako željo - boljše počutje, zdravje, dobra volja in.....od vsega je največje ZADOVOLJSTVO - USPEH !  VAU IN HITRO NA ZASLUŽEN DOPUST.   GREMO lažjih nog naokrog!

Na vrh Poglej Vida Hajtnik's Profil uporabnika Išči druge objave Vida Hajtnik
 

Če želite objaviti odgovor na objavo, morate najprej vnesti  Uporabniško ime
Če še niste član foruma, se morate  registrirati

<< Predhodna stran od 2
  Izpolni obrazecUstvari novo temo
Natisni! Natisni!

Prehod na forum
Nimate dovoljenja za objavljanje novih tem.
Nimate dovoljenja za odgovarjanje na objave.
Nimate dovoljenja za brisanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za urejanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za ustvarjanje anket.
Nimate dovoljenja za sodelovanje v anketah.

Powered by Web Wiz Forums version 7.9
Copyright ©2001-2004 Web Wiz Guide

Stran generirana v 0.7813 sekundah